astimo.pl
prosta strona internetowa

proste strony internetowe, projektowanie i tworzenie prostych stron www
proste strony www pozwalających na prostą i tanią prezentacje
produktu, usługi lub firmy w iternecie

Proste strony internetowe, tworzenie stron www według indywidualnego projektu

Prosta strona internetowa to typowa strona z podstronami do strony głównej (do 10 podstron) zbudowana w oparciu o indywidualny projekt graficzny. Celem prostej strony internetowej jest promowanie firmy, towaru lub usługi w interneci oraz ułatwienie kontaktu potencjalnemu klientowi.

Mimo małej zawartości wizytówka internetowa jest w pełni funkcjonalną stroną spełniającą wymagania SEO i może dobrze pozycjonować się w przeglądarkach internetowych.

Prosta strona internetowa spełniającą wszystkie wymagania standartów HTML i CSS, a różni się od typowej strony internetowej ilością treści jaka może zostać mieszczona na prostej stronie internetowej. Jest idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebna jest realizacja oryginalnej strony internetowej przy ograniczonych środkach finasowych. Prosta strona internetowa może zostać w przyszłości rozbudowywana do typowej strony internetowej.

Prosta strona nie posiada systemu CMS pozwalającego na modyfikowanie treści. Prosta strona ma zastosowanie w miejscu gdzie nie ma potrzeby wprowadzania częstych modyfikacji treści. Istnieje możliwość rozbudowania strony w przyszłości.

 

Stworzone proste strony internetowe

  • prostych strona internetowa, stworzona przez astimo.pl
  • prostych strona internetowa, stworzona przez astimo.pl
  • prostych strona internetowa, zaprojektowana przez astimo.pl
  • prostych strona internetowa, wykonana przez astimo.pl
  • prostych strona internetowa, zakodowana przez astimo.pl
  • prostych strona internetowa, wymyślona przez astimo.pl